На турнірі АТР 250 у Меці зіграно всі матчі першого кола
Мец, Франція • 19-25 вересня • хард (зал) • €534,555

Стен Вавринка (Швейцарія, Q) - Жуан Соуза (Португалія) 7:6(1), 6:2
Грегуар Баррер (Франція, Q) - Оскар Отте (Німеччина) 7:6(3), 7:5
Мікаель Імер (Швеція) - Адріан Маннаріно (Франція, 8)
Бенжамен Бонзі (Франція) - Уго Умбер (Франція, WC) 6:2, 2:6, 6:1
Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Еван Фернесс (Франція, Q) 5:7, 6:4, 7:6(5)
Домінік Тім (Австрія, PR) - Рішар Гаске (Франція, WC) 6:3, 7:6(3)

Домінік Тім, який зіграв у неділю у фіналі "челленджера" в Ренне (поступився Уго Умберу), успішно стартував у Меці. Австрієць зрівняв рахунок у протистоянні з Гаске (2-2), здобувши другу перемогу поспіль у матчах із ним. Тім вдруге грає в Меце - у 2016 році він поступився у фіналі Люку Пую. У другому колі екс-третя ракетка світу зіграє проти 10-ї ракетки світу Хуберта Хуркача, якому програв обидва очних поєдинки у 2019 і 2020 роках.

Друге коло

Себастьян Корда (США) - Лоренцо Музетті (Італія, 3) 6:3, 7:6(6)

Себастьян Корда взяв реванш в італійця за поразку цьогоріч на "Мастерсі" в Мадриді та зрівняв рахунок у їхньому протистоянні (2-2). Американець вчетверте в сезоні пройшов до чвертьфіналу на турнірі АТР і чекає в суперники переможця матчу Лоренцо Сонего - Жиль Сімон.