На турнірі ATP у Франції відомі усі учасники чвертьфіналів
Мец, Франція • 19-25 вересня • хард (зал) • €534,555

Стен Вавринка (Швейцарія, Q) - Данило Медведєв (-, 1) 6:4, 6:7(6), 6:3
Мікаель Імер (Швеція) - Грегуар Баррер (Франція, Q) 6:4, 6:3
Хольгер Руне (Норвегія, 4) - Бенжамен Бонзі (Франція) 6:4, 4:1 (відмова)
Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:7(4), 6:4, 6:3
Лоренцо Сонего (Італія) - Жиль Симон (Франція, WC) 7:6 (2), 6:4
Артур Ріндеркнех (Франція) - Ніколоз Басилашвілі (Грузія, 5) 7:6(11), 6:3
Губерт Гуркач (Польща, 2) - Домінік Тім (Австрія, PR) 6:3, 6:4

Стен Вавринка (№284) вперше з січня 2020 року обіграв тенісиста з топ-5 рейтингу (Australian Open / Медведєв) і зрівняв рахунок у особистих зустрічах із суперником (2-2). У чвертьфіналі швейцарець зіграє проти Мікаеля Імера, для якого це буде четвертий матч на стадії 1/4 фіналу у сезоні.

Хольгер Руне та Олександр Бублик вперше зустрінуться один з одним.

Лоренцо Сонего далі стане суперником Себастьяна Корди, з яким грав уже тричі. Усі попередні зустрічі відбулися минулого року: італієць переміг американського тенісиста в Монпельє, програв у Пармі та знову виграв у Сан-Дієго.

Губерт Гуркач святкував третю перемогу в матчах проти Тіма і проведе сьомий чвертьфінал у цьому сезоні. Поляк вдруге зустрінеться з Артуром Ріндеркнехом, якого обіграв на "Мастерсі" у Маямі цього року.

Чвертьфінальні пари: Вавринка - Імер, Руне - Бублик, Сонего - Корда, Ріндеркнех - Гуркач.

Додано HomeAlone:  22/09/22 23:39  Переглядів: 2 413   Рейтинг:: 0