Світовий теніс / WTA

Токіо. 19-річна китайська тенісистка програла у фіналі турніру, Дабровскі та Олмос виграли другий титул у сезоні

На турнірі WTA 500 у Токіо були зіграні вирішальні поєдинки
Toray Pan Pacific Open - WTA 500
Токіо, Японія • 19-25 вересня • хард • $757,900

Фінал
Людмила Самсонова (-) - Чжен Ціньвень (Китай) 7:5, 7:5

Тенісистки вдруге зіграли одна з одною: торік Чжен Ціньвень здобула перемогу на ґрунтовому турнірі в Палермо. Фінальний поєдинок тривав трохи більше двох годин. Чжен Ціньвень зробила один брейк і програла три гейми на своїй подачі. Для 19-річної китаянки це був дебютний фінал на рівні WTA. Чжен Ціньвень виграла всі 10 зіграних фінальних поєдинків, у яких брала участь на рівні ITF і WTA 125k.

Людмила Самсонова провела четвертий фінал на рівні WTA і виграла четвертий титул. Цього року вона також стала чемпіонкою на змаганнях у Вашингтоні та Клівленді.

Парний титул у Токіо виграла друга сіяна пара Габріела Дабровскі (Канада) / Джуліана Олмос (Мексика). У фіналі вони обіграли американсько-австралійський тандем Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес 6:4, 6:4.

Для Дабровскі та Олмос це другий спільний титул у сезоні - у квітні вони виграли титул на турнірі WTA 1000 у Мадриді. В активі Габріели Дабровскі тепер 12 титулів WTA, а у Джуліани Олмос - 5.