Кубок Лейвера. Тіафо обіграв Циципаса і приніс перемогу своїй команді

Збірна Світу вперше перемогла Європу у триденному турнірі
Laver Cup
Лондон, Велика Британія • 23-25 вересня • хард (зал)

ЄВРОПА 8-13 СВІТ

Маттео Берреттіні/Енді Маррей (Італія/Велика Британія) - Фелікс Оже-Альяссім/Джек Сок (Канада/США) 6:2, 3:6, 8-10
Новак Джокович (Сербія) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада) 3:6, 6:7(3)
Стефанос Циципас (Греція) - Френсіс Тіафо (США) 6:1, 6:7(11), 8-10

Фелікс Оже-Альясcім став першим канадським гравцем, який обіграв Джоковича в одиночному матчі. Серб виграв у всіх попередніх 29 зустрічах з канадськими тенісистами на рівні ATP/Grand Slam/Davis Cup. Цього сезону Оже-Альяссім програв Новаку у чвертьфіналі ґрунтового "Мастерса" у Римі.

Френсіс Тіафо відіграв чотири матчболи Циципаса на тай-брейку другого сету і вийшов уперед в рахунку особистих протистоянь з греком (3-2). Це дев'ята перемога американця над суперником, який входить до топ-10 рейтингу. Цього місяця йому вдалося обіграти Рафаеля Надаля у четвертому раунді на US Open.

Зазначимо, що за п'ять років проведення Кубка Лейвера збірна Світу вперше святкувала перемогу над командою Європи.