Реєстрація    Увійти
Авторизація
Новини / Світовий теніс

Хуан Мартін дель Потро: "Я не готувався до життя після тенісу - не знаю, яке воно"

Чемпіон US Open-2009 - про своє здоров'я, життя без тенісу та завершення кар'єри Роджера Федерера
Хуан Мартін дель Потро: "Я не готувався до життя після тенісу - не знаю, яке воно"
"Я не готувався до життя після тенісу, не знаю, яке воно. У мене не було переходу до цього, не знаю, як це відбувалося в інших спортсменів. Я був третім номером у світі, а потім трапилася травма коліна і життя змінилося за секунду, як по клацанню пальців.

І весь цей час я намагався відновитися так само, як і після будь-якої іншої травми: яке лікування потрібне, таке й зробимо, і я знову гратиму. А в Буенос-Айресі я сказав: "Досить". Досі я думаю про те, яке буде життя без тенісу, що мені може сподобається, не знаю. Коли я спілкувався з іншими спортсменами, які закінчили кар'єру, то вони говорили: "У мене на це пішли останні два роки кар'єри, останній рік, я готувався так чи інакше". Я роблю це зараз, шукаю що-небудь для себе".

Про стан свого здоров'я

"Я багато ходжу, не можу бігти на біговій доріжці, не можу піднятися сходами без болю. Я вже говорив раніше, що дорогою до Танділя, а це чотири години їзди, я маю зупинитися, щоб розім'яти ноги. Така моя реальність - вона важка, сумна, але я намагаюся не залишатися в ній, і мій новий виклик - зрозуміти, як із цим упоратися. Спробувати все осмислити, зрозуміти, що мене турбує і як мені вставати щодня, щоб жити якомога краще.

Я їздив до Швейцарії до іншого лікаря, почав лікування, яке мені рекомендували інші гравці, але воно не дуже допомогло. Уявіть, як це, коли після чергового лікування чи операції я відчуваю дуже сильне розчарування, бо відчуваю, що не допомогло. Отже, надто багато мрій, надто багато віри та надії, які людина вкладає у щось нове, і коли це не виходить, удар виходить важким.

Я витратив три з половиною роки на операції та лікування і зараз я перебуваю в такому становищі, коли маю зрозуміти, що цей удар не такий уже й сильний і спробувати знову. Шукати думки і методи лікування, бути відкритим до всього, тому що, як я вже сказав - я не поспішаю зробити щось, щоб поїхати грати в Австралію, і мені не потрібно робити ніяких божевільних речей. Просто продовжувати пошуки, щоб знайти правильне лікування і жити без болю і якомога краще".

Про завершення кар'єри Роджера Федерера

"Це означає дуже багато для мене та для тих, хто грав із ним у Турі. Він був першим із Великої Трійки, хто проклав шлях до ідеалу і підняв планку. Коли Роджер входив до роздягальні, всі дивилися на нього із захопленням, з повагою, і хотіли з ним привітатися. Він був дуже добрий до всіх, особливо - до мене. У нас із ним склалися дуже теплі стосунки через матчі, які зіграли, турніри, у яких виступали разом. Тому що в заключних стадіях турнірів ми часто були вдвох у роздягальні, розмовляли про футбол, про Аргентину, багато про що. Йому завжди було цікаво щось, крім тенісу, і завдяки цьому в нас склалися стосунки, які зберігалися всі ці роки".

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.tennismajors.com

Фото: Getty Images.
 

Додано Hevari:  29/09/22 09:30  Переглядів: 1 057   Рейтинг:: 0  
0 0
‡àãðóçêà...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.