Світовий теніс / WTA

Таллінн. Остапенко залишає турнір після матчу з Канепі, Бенчич продовжує боротьбу

Результати матчів середи на турнірі WTA у столиці Естонії
Tallinn Open - WTA 250
Таллінн, Естонія • 26 вересня - 2 жовтня • хард (зал) • $251,750

Перше коло

Кайя Канепі (Естонія) - Олена Остапенко (Латвія, 5) 4:6, 6:4, 6:0
Чжан Шуай (Китай, 8) - Вікторія Кужмова (Словаччина, Q) 7:6 (4), 7:6 (8)

Кайя Канепі зрівняла рахунок у особистих зустрічах з Остапенко, якій поступилася у 2018 році на трав'яному турнірі в Істборні. У другому колі естонка вперше зіграє проти Енні Лі із США.

Друге коло

Кароліна Мухова (Чехія, WC) - Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) 4:6, 6:0, 6:2
Барбора Крейчикова (Чехія, 7) - Марта Костюк (Україна) 7:5, 6:3
Беатріс Аддад Майя (Бразилія, 3) - Лінда Носкова (Чехія, Q) 6:1, 7:5
Белінда Бенчич (Швейцарія, 2) - Кеті Бултер (Велика Британія, Q) 6:4, 6:7(2), 6:3

Кароліна Мухова вперше з Вімблдону минулого року зіграє у чвертьфіналі. Суперниця чешки визначиться у протистоянні Кайя Канепі - Енн Лі.

Белінда Бенчич проведе вже дев'ятий чвертьфінал цього сезону і боротиметься за четвертий півфінал. Далі швейцарка зіграє проти Чжан Шуай або Донни Векич.

Додано HomeAlone:  29/09/22 00:36  Переглядів: 1 468   Рейтинг:: 0