Сеул. Нісіока переміг другу ракетку світу, Шаповалов та Бруксбі зустрінуться у 1/2 фіналу

Дженсон Бруксбі (США, 8) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) відмова

Йосіхіто Нісіока святкував другу перемогу над суперником, який входить до топ-5 світового рейтингу. Три роки тому японець обіграв свого співвітчизника Кеї Нісікорі на "Мастерсі" у Цинциннаті. Нісіока проведе п'ятий півфінал на рівні ATP.

Александар Ковачевич вперше зіграв у чвертьфіналі турніру ATP і далі зустрінеться з Йосіхіто Нісіокою.

Денис Шаповалов зрівняв рахунок у особистих протистояннях із Раду Алботом (1-1) і вдруге цього року вийшов до півфіналу. Канадець вперше зіграє проти Дженсона Бруксбі, суперник якого знявся до матчу через хворобу. Американський тенісист цього сезону двічі грав у півфіналі і в обох матчах здобув перемогу.

* - результат цього матчу дозволить наступного понеділка піднятися на другий рядок рейтингу Рафаелю Надалю. Таким чином, вперше з 2000 року перші два місця займатимуть гравці з однієї країни - 22 роки тому ними були американці Андре Агассі та Піт Сампрас.

Додано HomeAlone:  30/09/22 17:45  Переглядів: 1 362   Рейтинг:: 0