Токіо. Кіріос, Тіафо і Чорич пройшли до другого кола, Рууд програв свій стартовий матч

Хірокі Морія (Японія, LL) - Юта Сімідзу (Японія, Q) 6:1, 6:3
Ріо Ногуті (Японія, Q) - Рамкумар Раманатан (Індія, Q) 6:4, 3:6, 7:6(1)
Брендон Накашіма (США) - Сінтаро Мотідзукі (Японія, WC) 6:3, 6:2
Борна Чорич (Хорватія, 9) - Танасі Коккінакіс (Австралія) 6:4, 7:6(4)

Жауме Мунар вдруге в кар'єрі переміг гравця топ-5 (п'ять поразок). Третя ракетка світу Каспер Рууд програв другий матч поспіль тенісистові, який не входить до топ-50 світового рейтингу. Іспанець у другому колі зіграє проти свого співвітчизника Педро Мартінеса, якому програв цього сезону в Сантьяго (загальний рахунок протистояння 1-3). Зазначимо, що Мартінес у Токіо перервав серію з восьми поразок.

Нік Кіріос зіграв свій перший матч після поразки у чвертьфіналі US Open. Австралієць, який ставав у Токіо чемпіоном 2016 року, виграв стартовий матч за 66 хвилин і в другому колі зіграє проти поляка Каміла Майхжака.

23-річний Ріо Ногуті зіграв свій перший матч в основній сітці турніру АТР і здобув дебютну перемогу. У другому колі японець, який посідає 291-е місце у світовому рейтингу, зіграє проти переможця матчу Денис Шаповалов - Стів Джонсон.

Додано admin:  4/10/22 16:45  Переглядів: 1 482   Рейтинг:: 0