Токіо. Мартінес вперше зіграє у чвертьфіналі на харді, Фрітц із четвертої спроби пройшов до другого кола

На турнірі АТР 500 у Токіо відомі перші учасники чвертьфінальної стадії
Rakuten Japan Open Tennis Championships - ATP 500
Токіо, Японія • 3-9 жовтня • хард • $1,953,285
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Перше коло

Міомір Кецманович (Сербія) - Йосіхіто Нісіока (Японія) 2:6, 7:6 (1), 6:2
Денис Шаповалов (Канада, 7) - Стів Джонсон (США) 6:3, 7:6(3)
Тейлор Фрітц (США, 3) - Джеймс Дакворт (Австралія) 6:2, 6:7(2), 6:1

Тейлор Фрітц з четвертої спроби виграв матч на турнірі в Токіо. Раніше американець тричі програвав на старті, не вигравши жодного сету. Фрітц вперше за три зустрічі обіграв Джеймса Дакворта і далі зіграє японця Хірокі Морія.

Друге коло

Педро Мартінес (Іспанія) - Жауме Мунар (Іспанія) 4:6, 6:3, 6:1
Квон Сун Ву (Південна Корея) - Маккензі Макдональд (США) 6:3, 6:7(4), 6:2

Педро Мартінес вдруге цього року переміг Жауме Мунара (загальний рахунок протистояння 4-1) і вперше вийшов до чвертьфіналу на турнірі АТР на харді. Іспанець у Токіо зумів перервати свою серію з восьми поразок і проведе четвертий чвертьфінал у сезоні. Суперником Мартінеса став південнокореєць Квон Сун Ву.

Додано admin:  5/10/22 18:30  Переглядів: 1 220   Рейтинг:: 0