Астана. Гуркач впорався з Бубликом, Джокович впевнено вийшов до 1/4 фіналу

На турнірі ATP у Казахстані завершилися матчі другого кола
Астана, Казахстан • 3-9 жовтня • хард (зал) • $1,900,000
Чинний чемпіон: Квон Сун Ву (Південна Корея)

Губерт Гуркач (Польща, 7) - Олександр Бублик (Казахстан) 6:4, 6:4
Карен Хачанов (-) - Марін Чилич (Хорватія, 9) 2:6, 6:3, 6:3
Новак Джокович (Сербія, 4/WC) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) 6:3, 6:1
Данило Медведєв (-, 2) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:3, 6:2

Губерт Гуркач здобув третю перемогу у чотирьох матчах проти Бублика. Цього сезону поляк обіграв казахстанського гравця на турнірі в Дубаї. Далі Гуркач зіграє проти третього сіяного Стефаноса Циципаса - грек веде 7-2 у рахунку особистих протистоянь з Губертом і програв у їхній останній зустрічі, яка пройшла у попередньому сезоні в Маямі.

Новак Джокович виграв шостий матч поспіль і увосьме у цьому році вийшов до чвертьфіналу. Нагадаємо, попереднього тижня серб виграв титул на турнірі ATP 250 у Тель-Авіві. Суперником Джоковича стане Карен Хачанов, якого він уже двічі обігрував цього сезону (Дубай, Белград).

Додано HomeAlone:  6/10/22 18:12  Переглядів: 1 889   Рейтинг:: 0