Світовий теніс / WTA

Острава. Мартінцова вперше перемогла тенісистку топ-10, Макнеллі проведе перший чвертьфінал на турнірі WTA 500

На турнірі WTA 500 в Остраві відомі всі учасниці чвертьфінальних матчів
AGEL Open - WTA 500
Острава, Чехія • 3-9 октября • хард (зал) • $757,900
Чинна чемпіонка: Анетт Контавейт (Естонія)

Друге коло

Кетрін Макнеллі (США, Q) - Кароліна Мухова (Чехія, WC) 6:1, 3:6, 6:1
Тереза Мартінцова (Чехія, WC) - Анетт Контавейт (Естонія, 3) 7:6(3), 1:0, відмова
Катерина Александрова (-) - Дар'я Касаткіна (-, 5) 6:1, 7:6(1)
Барбора Крейчикова (Чехія) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 6) відмова
Аліша Паркс (США, Q) - Марія Саккарі (Греція, 4) 5:7, 7:5, 7:5

Кетрін Макнеллі зрівняла рахунок у протистоянні з Кароліною Муховою, взявши реванш за поразку минулого року в Мельбурні. 151-ша ракетка світу Макнеллі вперше зіграє у чвертьфіналі на турнірі WTA, де зустрінеться з першою ракеткою світу Ігою Швьонтек.

Тереза Мартінцова уперше за чотири матчі перемогла Анетт Контавейт (двічі програла їй у цьому сезоні) і записала до свого активу першу перемогу над тенісисткою топ-10 (9 поразок). Чешка другий рік поспіль зіграє у чвертьфіналі в Остраві та проведе третій матч на цій стадії в сезоні.