Флоренція. Бублик здобув 100-ту перемогу в кар'єрі, Пассаро вперше виграв матч на турнірі ATP

Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:4, 6:4
Франческо Пассаро (Італія, WC) - Чжан Чжічжень (Китай, LL) 7:6(4), 7:6(6)
Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Крістіан Гарін (Чилі) 7:5, 6:2
Корентен Муте (Франція) - Флавіо Коболлі (Італія, Q) 4:6, 7:5, 6:4
Джей-Джей Вульф (США) - Франческо Маестреллі (Італія, WC) 4:6, 6:2, 6:1
Аслан Карацев (-, 5) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 6:3, 2:1, відмова
Мікаель Імер (Швеція) - Тім ван Рейтховен (Нідерланди) 6:2, 6:1
Роберто Карбельєс Баена (Іспанія) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 6:2, 6:1

Олександр Бублик зрівняв рахунок у протистоянні з Крістіаном Гаріном (1-1). Казахський тенісист виграв 100-й матч в АТР турі й у другому колі зіграє проти француза Корентена Муте. У 2017 році Бублик переміг Муте на "челленджері" у Франції.

230-та ракета світу Алтуг Челікбілег уперше в сезоні виграв матч в основній сітці турніру АТР. Загалом у кар'єрі турецького тенісиста це четверта перемога на цьому рівні. За вихід у чвертьфінал Челікбілег зіграє проти восьмого сіяного Брендона Накашими.

21-річний Франческо Пассаро (№126 АТР) зіграв другий матч в основній сітці турніру АТР і здобув дебютну перемогу. У другому колі італієць зустрінеться з переможцем американського дербі Маккензі Макдональд - Дженсон Бруксбі.

Додано admin:  12/10/22 10:00  Переглядів: 1 490   Рейтинг:: 0