Флоренція. Берреттіні залишає турнір після першого матчу, Імер переміг Карацева

На змаганнях АТР 250 в Італії відомі перші чвертьфіналісти
UniCredit Firenze Open • ATP 250
Флоренція, Італія • 10-16 жовтня • хард (зал) • $612,000

Перше коло

Маккензі Макдональд (США) - Дженсон Бруксбі (США, 6) 6:4, 4:6, 6:1

Маккензі Макдональд уперше за три матчі переміг Дженсона Бруксбі. У другому колі американець зіграє проти італійця Франческо Пассаро, який на цьому турнірі здобув свою першу перемогу в основній сітці змагань АТР туру.

Друге коло

Олександр Бублик (Казахстан, 7) - Корентен Муте (Франція) 7:5, 6:4
Джей-Джей Вульф (США) - Максим Крессі (США, 4) 6:3, 6:4
Мікаель Імер (Швеція, Q) - Аслан Карацев (-, 5) 6:1, 6:7(6), 6:1
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Маттео Берреттіні (Італія, 2) 5:7, 7:6(5), 7:5

Роберто Карбальєс Баена за 3 години 19 хвилин обіграв 16-ту ракетку світу Маттео Берреттіні і зрівняв рахунок у протистоянні з ним (1-1). Іспанець уперше з травня минулого року переміг суперника з топ-20 і здобув лише третю таку перемогу в кар'єрі (19 поразок). Маттео Берреттіні вдруге цього року програв супернику, який не входить до топ-50 світового рейтингу. У чвертьфіналі Карбальєс Баена зіграє проти шведа Мікаеля Імера, який також вибив із турніру сіяного гравця.

Мікаель Імер утретє за три зустрічі переміг Аслана Карацева (вдруге в цьому сезоні). Шведський тенісист проведе п'ятий чвертьфінал на турнірах АТР у сезоні і сьомий за кар'єру. Двічі цього року Імеру вдавалося пройти далі.

Додано admin:  13/10/22 09:40  Переглядів: 1 404   Рейтинг:: 0