На турнірі WTA у Румунії завершилися матчі другого кола
Клуж-Напока, Румунія • 10-16 жовтня • хард (зал) • $251,750
Чинна чемпіонка: Анетт Контавейт (Естонія)

Нурія Паррісас Діас (Іспанія) - Далма Галфі (Угорщина) 6:1, 6:4
Ван Сіюй (Китай, 7) - Єлена-Габріела Русе (Румунія, WC) 6:1, 6:7(8), 7:6(6)
Анастасія Потапова (-, 4) - Вікторія Голубич (Швейцарія) 6:2, 6:3
Анна Блінкова (-, Q) - Ван Сіньюй (Китай) 6:4, 2:6, 6:1
Ангеліна Калініна (Україна, 2) - Ісалін Бонавентюр (Бельгія, Q) 6:3, 6:2

Нурія Паррісас Діас вийшла вперед в рахунку особистих зустрічей з Галфі (2-1), взявши реванш у суперниці за поразку минулого місяця на US Open. Для іспанки це буде шостий чвертьфінал цього року, у якому вона зустрінеться з Ван Сіюй. У попередньому сезоні китаянка обіграла Паррісас Діас у кваліфікації Вімблдону.

Ангеліна Калініна (№45) у чвертьфіналі зіграє проти Анни Блінкової (№138), якій поступилася у всіх попередніх чотирьох матчах. Остання зустріч тенісисток відбулася у 2019 році у кваліфікації Ролан Гаррос.

Додано HomeAlone:  13/10/22 23:44  Переглядів: 1 535   Рейтинг:: 0