Флоренція. Вульф зіграє у своєму дебютному фіналі проти Оже-Альяссіма

Підсумки півфінальних матчів на турнірі ATP в Італії
Флоренція, Італія • 10-16 жовтня • хард (зал) • $612,000

Півфінал

Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 1) - Лоренцо Музетті (Італія, 3) 6:2, 6:3
Джей-Джей Вульф (США) - Мікаель Імер (Швеція, Q) 6:4, 6:4

Фелікс Оже-Альяссім зрівняв рахунок у очних протистояннях з Музетті (2-2) і взяв у нього реванш за поразку цього сезону в Монте-Карло. Канадець водинадцяте зіграє у фіналі турніру ATP та спробує виграти другий титул. У лютому Фелікс перервав серію з восьми поразок у фіналах, ставши чемпіоном у Роттердамі.

Джей-Джей Вульф успішно провів свій перший півфінал на рівні ATP та став десятим американцем у сезоні, який зміг дійти до фіналу. Нагадаємо, у вирішальному матчі у Хіхоні зіграє Себастьян Корда.

У недільному фіналі Оже-Альямсім та Вульф вперше зустрінуться на тенісному корті.

Додано HomeAlone:  16/10/22 01:29  Переглядів: 1 495   Рейтинг:: 0