Медісон Кіс (США, 13) - Магда Лінетт (Польща) 6:3, 6:3
Катержина Синякова (Чехія) - Беатріс Аддад Майя (Бразилія, 11) 7:5, 6:2
Мартіна Тревісан (Італія) - Нао Хібіно (Японія, LL) 6:4, 6:3
Елізабетта Коччаретто (Італія, Q) - Анастасія Потапова (-) 6:2, 6:1
Донна Векич (Хорватія, WC) - Лаура Пігоссі (Бразилія, LL) 6:4, 6:1
Ежені Бушар (Канада, WC) - Кайла Дей (США, Q) 7:5, 6:3
Олена Остапенко (Латвія, 12) – Лорен Девіс (США, Q) 6:1, 6:3
Даніель Коллінс (США, 14) - Керолайн Доулхайд (США, Q) 6:4, 6:1
Магдалена Френх (Польща, Q) - Юлія Путінцева (Казахстан) 6:3, 6:4
Анна Калінська (-) - Барбора Крейчикова (Чехія, 9) 6:3, 6:4
Марі Боузкова (Чехія) - Тереза ​​Мартінцова (Чехія) 6:2, 7:5

Елізабетта Коччаретто (№92) вшосте грає в основній сітці турніру WTA 1000 і вперше вийшла у другий раунд. Ця перемога стала для італійки п'ятою у матчах проти суперниць із топ-50. Далі Коччаретто зустрінеться з п'ятою сіяною Коко Гауфф.

Олена Остапенко перервала серію із трьох поразок і вийшла вперед в рахунку особистих зустрічей з Девіс (3-2), якій поступилася цього року у Римі. За вихід до третього кола латвійка боротиметься з Ежені Бушар, з якою раніше не грала.

Магдалена Френх вдруге у сезоні виграла три матчі поспіль. У травні польці вдалося дійти до півфіналу на турнірі WTA 125 у Сен-Мало. Френх взяла реванш у Путінцевої за поразку у лютому у кваліфікації турніру WTA 500 у Дубаї.

Додано HomeAlone:  19/10/22 00:46  Переглядів: 1 387   Рейтинг:: 0