Світовий теніс / WTA

Гвадалахара. Пегула відіграла три матчболи в матчі з чемпіонкою Вімблдону, Стівенс уперше в сезоні обіграла суперницю з топ-20

На турнірі WTA 1000 у Мексиці відомі всі учасниці третього кола
Guadalajara Open Akron • WTA 1000
Гвадалахара, Мексика • 17-23 жовтня • хард • $2,527,250

Друге коло

Вікторія Азаренко (-) - Паула Бадоса (Іспанія, 1) 6:2, відмова
Медісон Кіс (США, 13) - Айла Томлянович (Австралія) 3:6, 6:4, 6:3
Джессіка Пегула (США, 3) - Олена Рибакіна (Казахстан) 2:6, 6:3, 7:6(8)
Слоан Стівенс (США) - Белінда Бенчич (Швейцарія, 10) 6:4, 6:4
Вероніка Кудерметова (-, 8) - Донна Векич (Хорватія, WC) 6:4, 7:5
Марі Боузкова (Чехія) - Каміла Осоріо (Колумбія) 6:3, 6:1

Джессіка Пегула вдруге за три зустрічі обіграла Олену Рибакіну. На тай-брейку вирішального сету американка відіграла три матчболи, поступаючись спочатку 4-6, а потім 6-7. У третьому колі Пегула зіграє проти ексчетвертої ракетки світу Б'янки Андреєску, яку обіграла цього року в Мадриді (загальний рахунок протистояння 1-1). Нагадаємо, що Пегула вже забезпечила собі місце на Підсумковому чемпіонаті WTA.

Слоан Стівенс здобула другу перемогу в матчах проти Белінди Бенчич (перший матч вони зіграли одна з одною у 2015 році). Американка вперше цього року перемогла суперницю з топ-20 (п'ять поразок) і перервала серію із семи поразок у матчах із ними. У третьому колі Стівенс зіграє проти десятої ракетки світу Каролін Гарсія, якій програла чотири матчі з п'яти зіграних (цього року не зустрічалися).