Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Коко Гауфф: "Кваліфікація на WTA Finals - це не те, чого я очікувала на початку сезону"

18-річна американська тенісистка Коко Гауфф - про свою кваліфікацію на Підсумковий чемпіонат WTA в одиночному і парному розрядах
Коко Гауфф: "Кваліфікація на WTA Finals - це не те, чого я очікувала на початку сезону"

- Для мене дуже багато значить, зіграти на Підсумковому чемпіонаті в одиночному і парному розрядах. Мені подобається грати і одиночку, і пару, і я завжди хотіла бути успішною в них обох. Якщо чесно, то кваліфікація на WTA Finals - це не те, чого я очікувала на початку сезону, але коли ти розумієш, що мета близька, то просто хочеш зробити все, щоб пройти кваліфікацію. Сподіваюся я зможу зіграти добре в обох турнірах.

Як я готуюся, коли граю парний і одиночний матч в один день? Зазвичай я займаюся вдома двічі на день, якщо чесно. Тому я досить часто тренуюся двічі на день. Тренування часто важчі, ніж матчі, принаймні, фізично. Тож, думаю, я просто звикла до цього. Мені здається, все починається на тренувальному корті. Потім, коли ти виходиш на гру, все має здаватися звичайною рутиною.

Тож для мене, коли я граю турнір за турніром, це практично рутина. Але бувають складнощі, коли ми з партнеркою граємо в один і той самий день, тому що нам доводиться чекати, поки ми дограємо одна за одною.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  20/10/22 23:00  Переглядів: 2 748   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    here`s Johnny 21 жовтня 2022 08:54

    Ну что, можно подводить итог сезону, остались там только максимум челленджеры 125k.

    Провальный сезон со всех точек зрения, если исключать результаты в паре Киченок/Остапенко, которые брали что-то повыше 250k турнирчиков. Но кто смотрит парный женский теннис - это большой вопрос, разве что на Шлемах появляются хоть сколько-нибудь заметные любители. Ястремская пробивает дно за дном. Самозванная "звезда" Костюк как только выходит на относительно крупный матч с сеяными на центральную арену играет позорно и по-любительски, нередко с 2-3 двойными ошибками за гейм, плюс к тому с отвратным поведением на корте, от которого смотря со стороны хочется блевать - неудивительно, что замена матери на тренерском месте сама не хочет искаться. Калинина по ходу сезона сдулась и вновь сейчас "приобрела" уровень itfницы, где и будет выступать в ближайшие недели. Снигур - гипер нестабильная теннисистка не то что по ходу турнира, а по ходу конкретного матча - может повести в сете 5-1 и проиграть его и матч в целом. Заватская окончательно потерялась, и, видимо, теннис окончательно приобрёл у неё статус хобби

        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.