Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

WTA не планує відстороняти Гасанову від виступів через скандальні висловлювання про Україну

За інформацією нашого порталу, яку підтвердили кілька джерел, жіночий тенісний тур не збирається застосовувати жорсткі санкції на адресу російської тенісистки.
WTA не планує відстороняти Гасанову від виступів через скандальні висловлювання про Україну
Одразу кілька співрозмовників із WTA підтвердили нам, що керівництво жіночої асоціації на сьогоднішній день не озвучило планів про можливий бан Анастасії Гасанової.

Ось вся інформація, якою ми можемо з вами поділитись:

- нам відомо, що офіційна причина, через яку Анастасія Гасанова знялася з турніру WTA 125k у Руані – це травма.
- немає жодних ознак того, що зараз можуть бути застосовані серйозні санкції, оскільки у її заявах не вбачають серйозної проблеми. При цьому можлива негативна реакція тенісної влади не дає кільком джерелам можливості сказати більше.
- щоб вивчити заяви Гасанової Туру знадобилося кілька днів (інформація була донесена до WTA ще раніше, ніж ви побачили її в публічному просторі). Після того, як вони не змогли відреагувати швидко і належним чином, вони також не вважали за потрібне дати якесь публічне пояснення, принаймні ми таких спроб наразі не бачимо.

Хочемо також додати, що наша велика українська тенісна спільнота, яка складається не лише з гравців, а й з тренерів, колишніх гравців, уболівальників, ЗМІ та інших вважає таку реакцію слабкою. Тур у цій ситуації демонструє, що свідомо не сприймає наші побоювання серйозно та всіма силами прагне знайти способи, щоб вигадати нові виправдання тим, хто буквально цитує володимира путіна та його причини розв'язати війну в Україні.

Тенісні чиновники самі не готові до радикальних кроків, при цьому сподіваються, що й українські гравці за відсутності інших можливих кроків, не вдадуться до серйозних дій, щоб не нашкодити іміджу Тура. Зазначимо також, що у кодексі правил WTA сказано, що публічні заяви його членів не повинні шкодити асоціації, турнірам тощо.

При цьому у всіх минулих заявах тенісної влади неодноразово йшлося про підтримку України у неспровокованій війні, яку розв'язала росія. Усі 8 місяців поряд із логотипами тенісних структур залишаються українські стрічки.

Те, що такі історії, як заяви Анастасії Гасанової, не отримують належної уваги з боку медіа (до багатьох журналістів ми зверталися особисто, щоб вони хоча б звернули увагу на опубліковану інформацію), а представникам світового тенісного товариства страшно стати на бік українців у публічному просторі, - все це сприймається як сигнал підтримки як таким спортсменам, як Анастасія Гасанова, так і спортивним чиновникам, що їхня поведінка та рішення є прийнятними.

Особисто від імені редакції ми знову зазначимо, що з моменту повномасштабного вторгнення ми не отримали реакції на будь-який з наших запитів (наприклад, в історії з українським прапором у Цинциннаті, щодо розміщення російських прапорів на офіційних сторінках турнірів та інших). Ми розуміємо, що, як ніхто не прагнув бути відкритим і діяти прозоро, так і надалі ми можемо не сподіватися, що це зміниться. Ми також усвідомлюємо, що нам, наприклад, може бути відмовлено у наданні акредитації на турнірах, якщо, ми подамо заявку. На даному етапі вже має бути чітко зрозуміло, що ми не обмежилися б запитаннями про хід матчів у тих випадках, коли важливі для українського спорту запитання мали б бути поставлені.
Ми не ведемо кампанію проти тенісних структур. Поки ми ще маємо таку можливість, ми лише висвітлюємо те, як і в якому середовищі (всередині України та за її межами, на корті і поза кортом) живе чи, сказати точно, намагається вижити український теніс в умовах російської війни. Українська тенісна спільнота та команда нашого порталу завжди відкриті до діалогу та співпраці.
Наших читачів ми можемо запевнити, що подібні дії… точніше, бездіяльність, з боку тенісних організацій не позбавить нас мотивації висвітлювати важливі теми, які, хоч і даються дуже важко і фізично, і морально, мають бути озвучені та зафіксовані в історії.

Бережіть себе!

>>> Переворот в Україні, вбивства за російську мову, спецоперація путіна: російська тенісистка шокувала своїм зверненням

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  21/10/22 22:30  Переглядів: 3 948   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

 1. Користувач offline
  here`s Johnny 22 жовтня 2022 06:03

  А что вы хотели, теннисный мир пронизан грязными деньгами и соответственно влиянием из рфии. Всякие академии Муратоглы живут за счёт денег, которые платятся за чада роz.воров, не взирая есть там талант или нет.

  Лицемерию организаций типа wta и itf тоже бы удивляться не стал. Украинской стороне с самого начала надо было настаивать на составлении определённого документа, который необходимо было бы подписать представителям рфии, что-то типа "о несогласии с политикой роz.режима, признании войны против Украины преступной". Если человек не подписывал, то гулял бы на все четыре стороны. Но у Украины маловато влияния в теннисе. Так надо хотя бы настаивать, чтобы коррупционеры убрали украинские ленточки со своих продажных организаций.

  Хоть спасибо Марии Саккари, что обыграла сегодня ещё одну фанатку путлеровского режима, тем самым не допустив ту до Итогового турнира. И хорошо, что Костюк не стала препятствием для гречанки во 2ом круге, иначе бы мы все созерцали целых двух рфянок на Итоговом турнире

      Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.