Неаполь. Берреттіні та Музетті розіграють титул на домашньому турнірі

На турнірі АТР 250 в Італії відомі учасники фінального поєдинку
Неаполь, Італія - 17-23 жовтня • хард • $612,000

Півфінал

Лоренцо Музетті (Італія, 4) - Міомір Кецманович (Сербія, 5) 6:3, 6:4
Маттео Берреттіні (Італія, 2/WC) - Маккензі Макдональд (США) 3:6, 7:6(2), 6:3

Лоренцо Музетті вдруге в кар'єрі зіграє у фіналі турніру АТР. Раніше цього сезону 20-річний італієць виграв титул на ґрунтовому турнірі АТР 500 у Гамбурзі, обігравши у фіналі Карлоса Алькараса. Перемога у фіналі дозволить Лоренцо Музетті оновити на одну позицію свій особистий рекорд у рейтингу, піднявшись на 23-тє місце.

Маттео Берреттіні вдруге за дві зустрічі переміг Маккензі Макдональда. Італієць проведе четвертий фінал у сезоні і вперше в кар'єрі зіграє у фіналі індивідуальних змагань на харді (торік разом зі збірною Італії дійшов до фіналу АТР Cup в Австралії). Цього року Берреттіні виграв титули на трав'яних турнірах у Лондоні та Штутгарті й програв вирішальний матч на ґрунті в Гштааді. Загалом ексшоста ракетка світу зіграє 12-й фінал і боротиметься за восьмий титул.

Лоренцо Музетті та Маттео Берреттіні вперше зіграють один з одним.

Додано admin:  22/10/22 21:50  Переглядів: 1 374   Рейтинг:: 0