Гвадалахара. Саккарі перемогла Боузкову у дводенному матчі

Марія Саккарі зіграє у фіналі турніру WTA 1000 у Мексиці
Guadalajara Open Akron - WTA 1000
Гвадалахара, Мексика • 17-23 жовтня • хард • $2,527,250

Півфінал
Марія Саккарі (Греція, 4) – Марі Боузкова (Чехія) 7:5, 6:4

Грецька тенісистка здобула третю перемогу у матчах проти чешки. У 2019 році Саккарі обіграла Боузкову у другому колі Вімблдону, а цього сезону вони зустрічалися на турнірі WTA 1000 у Монреалі, де Марі знялася з матчу у другому сеті при рахунку 6:4, 3:1 на користь Марії. Зазначимо, сьогодні гра почалася з другого сету, оскільки у суботу вона була перервана через дощ.

Саккарі всьоме зіграє у фіналі на рівні Туру і боротиметься за другий титул. Для неї це буде другий вирішальний матч на турнірі WTA 1000. Цього року вона дійшла до цієї стадії в Індіан-Веллс. Також у поточному сезоні гречанка поступилася у фіналах на турнірах WTA 500 у Санкт-Петербурзі та WTA 250 у Пармі.

Суперницею Марії стане Джессіка Пегула, з якою вона вже двічі зустрічалася цього сезону: програла у четвертому раунді на Australian Open та перемогла у третьому колі турніру WTA 1000 у Досі. Саккарі веде 3-1 у рахунку очних зустрічей з американкою.