Результати другого ігрового дня на турнірі АТР 500 у Базелі
Базель, Швейцарія • 24-30 жовтня • хард (зал) • €2,135,350
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)

Перше коло

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Адріан Маннаріно (Франція) 6:4, 4:6, 6:4
Домінік Штрікер (Швейцарія, WC) - Максим Крессі (США) 7:6(4), 6:3
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 5) - Себастіан Баєс (Аргентина) 6:2, 6:1
Міомір Кецманович (Сербія) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 6:7(5), 6:2, 6:1
Алекс Молчан (Словаччина) - Маккензі Макдональд (США, SE) 5:7, 6:4, 7:5
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 6) - Ласло Дьєре (Сербія, Q) 6:4, 6:1
Енді Маррей (Велика Британія) - Роман Сафіуллін (-, Q) 6:7(5), 6:3, 6:4
Стен Вавринка (Швейцарія, PR) - Каспер Рууд (Норвегія, 2) 6:4, 6:4

Домінік Штрікер вдруге цього року обіграв Максима Крессі. За вихід у перший чвертьфінал на рівні АТР у сезоні швейцарець зіграє проти п'ятого сіяного Пабло Карреньо Бусти.

Енді Маррей взяв реванш у Романа Сафіулліна за поразку торік на "челенджері" в Ренні. У вирішальному сеті британець поступався 1:4, після чого виграв п'ять геймів поспіль. Британець здобув 29-ту перемогу в сезоні і в другому колі зустрінеться з іспанцем Роберто Баутіста Агутом, якому програв два останні очні поєдинки (загальний рахунок протистояння 3-2).

Стен Вавринка перервав серію з трьох поразок поспіль і вдруге цього року обіграв суперника з топ-5 (Медведєв / Метц). Загалом для швейцарця це 23-тя перемога проти тенісистів із першої п'ятірки світового рейтингу. У другому колі домашнього турніру Стен Вавринка зіграє проти американця Брендона Накашими.

Пари. Перше коло

Марсело Аревало/Жан-Жюльєр Роєр (Сальвадор/Нідерланди, 1) - Лоренцо Музетті/Альберт Рамос-Віньолас (Італія/Іспанія) 5:7, 6:2, 10-6
Жером Кім/Лендро Ріеді (Швейцарія, WC) - Марсель Гранольєрс/Орасіо Себальос (Іспанія/Аргентина, 3) 5:7, 6:3, 11-9