Відень. Сіннер та Циципас вийшли до другого кола, Еванс і Шаповалов зустрінуться в 1/4 фіналу

Результати матчів середи на турнірі ATP 500 у столиці Австрії
Erste Bank Open - ATP 500
Відень, Австрія • 24-30 жовтня • хард (зал) • €2,349,180
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)

Перше коло

Данило Медведєв (-, 1) - Ніколоз Басилашвілі (Грузія) 6:2, 6:2
Яннік Сіннер (Італія, 6) - Крістіан Гарін (Чилі) 6:3, 6:2
Маркос Гірон (США) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 6:4, 6:2
Стефанос Циципас (Греція, 2) - Денніс Новак (Австрія, WC) 7:6(2), 6:2

Яннік Сіннер втретє цього року зустрінеться з Франсіско Серундоло: у березні він не зміг дограти матч проти аргентинця у чвертьфіналі "Мастерса" у Маямі, а минулого місяця італійський тенісист переміг у рамках протистояння збірних на груповому етапі Фіналу Кубка Девіса.

Маркос Гірон вперше за три зустрічі обіграв Грікспора, якому поступився цього сезону у кваліфікації "Мастерса" у Римі. Далі американець зіграє проти Кемерона Норрі і спробує зрівняти рахунок у очних зустрічах (поступився у 2021 році у Вашингтоні).

Стефанос Циципас за вихід до чвертьфіналу боротиметься із Борною Чоричем. Грек програв у двох із трьох зіграних матчів з представником Хорватії, у тому числі цього сезону на "Мастерсі" в Цинциннаті.

Друге коло

Деніел Еванс (Великп Британія) - Карен Хачанов (-) 6:2, 6:2
Денис Шаповалов (Канада) - Тейлор Фрітц (США, 4) 6:1, 4:6, 6:3

Денис Шаповалов взяв реванш у Фрітца за поразку два тижні тому у півфіналі турніру в Токіо та здобув четверту перемогу у шести протистояннях з американцем. Далі канадець зустрінеться з Деніелом Евансом, який утретє поспіль обіграв Хачанова. Британський гравець веде 3-1 у рахунку особистих протистоянь із Шаповаловим та виграв у їх останній зустрічі, яка пройшла на старті сезону в рамках ATP Cup.

Пари. Перше коло

Деніел Еванс/Джон Пірс (Велика Британія/Австралія) - Раджив Рам/Джо Солсбері (США/Велика Британія, 1) 6:3, 6:2
Робін Хасе/Філіп Освальд (Нідерланди/Австрія, WC) - Лукаш Кубот/Фабріс Мартен (Польща/Франція, PR) 7:6(4), 7:5
Рохан Бопанна/Матве Мідделкоп (Індія/Нідерланди) - Педро Качін/Дієго Шварцман (Аргентина) 6:1, 6:3
Сантьяго Гонсалес/Андрес Молтені (Мексика/Аргентина) - Веслі Колхоф/Ніл Скупскі (Нідерланди/Велика Британія, 2) 7:6(5), 7:5

Додано HomeAlone:  26/10/22 22:02  Переглядів: 1 783   Рейтинг:: 0