Базель. Руне зупинив Умбера на шляху до 1/4 фіналу, Вавринка зіграє проти Баутісти Агута

На турнірі ATP 500 у Швейцарії відомі всі чвертьфіналісти
Swiss Indoors Basel - ATP 500
Базель, Швейцарія • 24-30 жовтня • хард (зал) • €2,135,350
Чинний чемпіон: Роджер Федерер (Швейцарія)

Друге коло

Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) - Міомір Кецманович (Сербія) 6:1, 6:0
Олександр Бублик (Казахстан) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 6:3, 6:3
Хольгер Руне (Данія) - Уго Умбер (Франція, Q) 6:4, 6:2
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 6) - Енді Маррей (Великао Британія) 6:3, 6:2
Стен Вавринка (Швейцарія, PR) - Брендон Накашіма (США) 6:4, 5:7, 6:4

Фелікс Оже-Альяссім, який виграв десятий матч поспіль, і Олександр Бублик раніше зустрічалися двічі: у 2019 році в Шанхаї сильнішим був канадець, а у 2020 році казахстанець зрівняв рахунок у очних протистояннях.

Хольгер Руне, який минулого тижня став чемпіоном у Стокгольмі, за вихід до чвертьфіналу боротиметься з Артуром Ріндеркнехом. У цьому році він обіграв француза у Ліоні.

Стен Вавринка вдруге у сезоні вийшов до чвертьфіналу. Місяць тому швейцарський тенісист дійшов до півфіналу у Меці. Суперником Вавринки стане Роберто Баутіста Агут, з яким двічі грав у рамках Туру та здобув одну перемогу.

Чвертьфінальні пари: Алькарас - Карреньо Буста, Оже-Альяссім - Бублик, Руне - Ріндеркнех, Баутіста Агут - Вавринка.

Пари. Чвертьфіналл[/b]

Іван Додіг/Остін Крайчек (Хорватія/США) - Марсело Аревало/Жан-Жюльєн Ройєр (Сальвадор/Нідерланди, 1) 6:4, 6:3
Андрій Голубєв/Олександр Недовєсов (Казахстан, Q) - Рафаель Матуш/Давид Вега Ернандес (Бразилія/Іспанія) 7:5, 6:3
Максим Крессі/Ботік ван де Зандсхулп (США/Нідерланди) - Уго Ніс/Ян Зелінські (Монако/Польща) 2:6, 7:5, 11-9

Додано HomeAlone:  28/10/22 00:12  Переглядів: 2 811   Рейтинг:: 0