Результати чвертьфінальних матчів на турнірі ATP 500 у столиці Австрії
Відень, Австрія • 24-30 жовтня • хард (зал) • €2,349,180
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)

Данило Медведєв (-, 1) - Яннік Сіннер (Італія, 6) 6:4, 6:2
Григор Димитров (Болгарія) - Маркос Гірон (США) 6:3, 4:6, 6:4
Денис Шаповалов (Канада) - Деніел Еванс (Велика Британія) 6:3, 6:3
Борна Чорич (Хорватія) - Губерт Гуркач (Польща, 5) 6:4, 6:7(2), 7:6(5)

Григор Димитров у півфінальному матчі зустрінеться з Данилом Медведєвим, якого обігрував три рази у п'яти зустрічах. Востаннє тенісисти грали один проти одного минулого року в Індіан-Веллс, де сильнішим виявився болгарин.

Денис Шаповалов взяв реванш у Еванса за поразку на старті сезону в рамках ATP Cup і вдруге обіграв британця у п'яти зустрічах. Канадець проведе четвертий півфінал у сезоні.

Борна Чорич здобув другу перемогу у трьох матчах проти Гуркача та вдруге у сезоні вийшов до півфіналу. У серпні хорват став чемпіоном на "Мастерсі" у Цинциннаті.

Шаповалов та Чорич зустрічалися цього місяця у чвертьфіналі турніру ATP 500 у Токіо, де Денис святкував першу перемогу у трьох матчах із представником Хорватії.

Пари. Чвертьфінал

Франсіско Серундоло/Максимо Гонсалес (Аргентина) - Робін Хаасе/Філіп Освальд (Нідерланди/Австрія, WC) 5:7, 6:3, 12-10 - відіграли 1 матчбол

Пари. Півфінал

Александр Ерлер/Лукас Мієдлер (Австрія, WC) - Сандер Жиль/Йоран Вліген (Бельгія) 7:6(4), 7:6(5)

Додано HomeAlone:  29/10/22 00:33  Переглядів: 2 157   Рейтинг:: 0