Париж. Руне відіграв три матчболи в матчі з Вавринкою, Рууд перервав свою серію поразок

Результати другого ігрового дня на "Мастерсі" в Парижі
Rolex Paris Masters - ATP Masters 1000
Париж, Франція • 31 жовтня - 6 листопада • хард (зал) • €5,415,410
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Перше коло

Хольгер Руне (Данія) - Стен Вавринка (Швейцарія, PR) 4:6, 7:5, 7:6(3)
Денис Шаповалов (Канада) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:7(2), 6:3, 6:4

Хольгер Руне виграв 45-й матч у сезоні. Данський тенісист відіграв два матчболи в другому сеті, подаючи за рахунку 4:5, а потім ще один у вирішальній партії, подаючи за рахунку 5:6. Руне у другому колі зіграє проти десятої ракетки світу поляка Хуберта Хуркача.

Денис Шаповалов всьоме зустрінеться з Пабло Карреньо Бустою і спробує здобути третю перемогу. На старті цього сезону канадець обіграв іспанського тенісистка у рамках протистояння збірних у ATP Cup.

Друге коло

Карен Хачанов (-) - Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія, Q) 6:3, 4:6, 6:4
Каспер Рууд (Норвегія, 3) - Рішар Гаске (Франція, WC) 6:1, 7:6(7)

Каспер Рууд зрівняв рахунок у очних зустрічах із Гаске, з яким грав у 2018 році в Бостаді. Зазначимо, норвежець перервав серію із трьох поразок поспіль, а наступний його суперник визначиться за підсумками матчу Лоренцо Музетті - Ніколоз Басилашвілі.

Додано HomeAlone:  2/11/22 10:00  Переглядів: 2 296   Рейтинг:: 0