Париж. Надаль залишає турнір після поразки у стартовому матчі, Муте переміг Норрі в нічному поєдинку

Підсумки третього ігрового дня на "Мастерсі" в Парижі
Rolex Paris Masters - ATP Masters 1000
Париж, Франція • 31 жовтня - 6 листопада • хард (зал) • €5,415,410
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Друге коло

Жиль Симон (Франція, WC) - Тейлор Фрітц (США, 9) 7:5, 5:7, 6:4
Корентен Муте (Франція, Q) - Кемерон Норрі (Великп Британія, 12) 6:3, 5:7, 7:6(3)
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, 14) - Денис Шаповалов (Канада) 7:6(2), 2:6, 6:4
Томмі Пол (США) - Рафаель Надаль (Іспанія, 2) 3:6, 7:6(4), 6:1

Жиль Симон (№188) вийшов уперед в рахунку особистих зустрічей з Фрітцем (2-1) і вперше з лютого 2020 року обіграв суперника з топ-20. За вихід до чвертьфіналу француз посперечається з восьмою ракеткою світу Феліксом Оже-Альяссімом, якому програв у попередніх двох зустрічах.

Пабло Карреньо Буста вп'яте за сім матчів обіграв Шаповалова і взяв реванш у канадця за поразку на старті сезону в рамках протистояння збірних в ATP Cup.

Томмі Пол зрівняв рахунок у протистоянні з Рафаелем Надалем, взявши реванш за поразку в чвертьфіналі цьогорічного турніру в Акапулько. Американець втретє цього року переміг суперника з топ-5, а загалом це четверта така перемога в його кар'єрі (стільки ж поразок). Перемога над другою ракеткою світу Надалем стала для Томмі Пола найвисокорейтинговішою в кар'єрі. Пол уперше пройшов у третє коло на "Мастерсі" в Парижі та зіграє третій поспіль матч проти тенісиста з Іспанії - Пабло Карреньо Бусти (у першому колі Пол переміг Роберто Баутіста Агута).

Корентен Муте взяв реванш у Кемерона Норрі за минулорічну поразку на турнірі в Ліоні. Цей поєдинок завершився на початку четвертої ранку за паризьким часом і тривав майже три години. Француз уперше в сезоні обіграв суперника з топ-20, а загалом це п'ята така перемога в його кар'єрі (10 поразок). Муте вперше зіграє в третьому колі паризького "Мастерса" і зустрінеться з п'ятою ракеткою світу Стефаносом Циципасом. Тенісисти по разу обіграли один одного в 2017 і 2018 роках.

Додано HomeAlone:  3/11/22 10:20  Переглядів: 2 747   Рейтинг:: 0