Париж. Руне та Оже-Альяссім посперечаються за вихід до фіналу

На турнірі ATP Masters 1000 у Франції відома перша півфінальна пара
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Чвертьфінал

Хольгер Руне (Данія) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 6:3, 6:6(3-1) - відмова
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) - Френсіс Тіафо (США, 16) 6:1, 6:4

Хольгер Руне здобув четверту перемогу над суперником із топ-5 і першу в матчі з чинним лідером рейтингу. Алькарас не зміг дограти чвертьфінальний матч через травму м'язів живота. Руне зрівняв рахунок у особистих зустрічах із іспанцем (1-1) і вперше зіграє у півфіналі "Мастерса".

Фелікс Оже-Альяссім втретє обіграв Тіафо і виграв уже 16-й матч поспіль. Нагадаємо, перед турніром у Парижі канадець ставав чемпіоном у Флоренції, Антверпені та Базелі. Оже-Альяссім проведе другий півфінал на турнірі категорії "Мастерс" (Маямі-2019).

Руне та Оже-Альяссім грали один проти одного на попередньому тижні у фінальному матчі на турнірі у Базелі.

Додано HomeAlone:  4/11/22 19:24  Переглядів: 2 706   Рейтинг:: 0