Шрусбері. Вондроушова вперше за п'ять років виграла одиночний титул

Маркета Вондроушова стала чемпіонкою на турнірі ITF W100 у Великій Британії
Budgen Motors W100 - ITF World Tennis Tour
Шрусбері, Велика Британія • 31 жовтня - 6 листопада • хард (зал) • $100,000

Фінал
Маркета Вондроушова (Чехія, 8) - Єва Лис (Німеччина) 7:5, 6:2

Чеська тенісистка перервала переможну серію німкені (дев'ять матчів), яка у середині жовтня виграла титул ITF W60 у Трнаві. Вондроушова провела другий турнір після шестимісячної паузи, яка розпочалася у квітні. У травні Маркета перенесла незначну операцію на зап'ясті, а у липні вона вийшла заміж.

Шлях до перемоги:
R32: Мір'ям Б'єрклунд (Швеція) 6:2, 6:1
R16: Майя Ламсден (Велика Британія, Q) 6:3, 6:3
QF: Барбора Паліцова (Чехія, Q) 4:6, 6:4, 6:1
SF: Ангеліна Калініна (Україна, 1) 7:6(2), 6:3
FR: Єва Лис (Німеччина) 7:5, 6:2

Нагадаємо, у 2019 році 23-річна чешка дійшла до фіналу на Ролан Гаррос і піднімалася 14-ту позицію у світовому рейтингу. Минулого сезону Вондроушова посіла друге місце на Олімпійському турнірі у Токіо.

Титул у Шрусбері став для Маркети дев'ятим у її професійній кар'єрі та першим з липня 2017 року, коли вона перемогла на турнірі ITF W80 у Празі, а у лютому того ж року чешка виграла свій єдиний одиночний трофей WTA у Білі.

Єва Лис вперше зіграла у фіналі турніру ITF W100 та боролася за четвертий титул ITF у кар'єрі. Наступного тижня 20-річна уродженка Києва може дебютувати за збірну Німеччини у Кубку Біллі Джин Кінг.

Також зазначимо, що Вондроушова разом зі своєю співвітчизницею Міріам Колодзейовою стала чемпіонкою у парному розряді. У фіналі чешки обіграли французько-чеський дует Джессіку Понше та Ренату Ворачову - 7:6 (4), 6:2.