ATP Finals. Рам і Солсбері виграли другий матч у групі, Аревало і Роєр перервали серію поразок

У Червоній групі парного Підсумкового турніру АТР завершився другий тур
Nitto ATP Finals
Турин, Італія - 13-20 листопада - хард (зал) - $14,750,000
Чинні чемпіони: П'єр-Юг Ербер/Ніколя Маю (Франція)
Сітка турніру: груповий етап і плей-офф

Червона група

Марсело Аревало/Жан-Жюльєн Роєр (Сальвадор/Нідерланди) - Марсель Гранольєрс/Орасіо Себальос (Іспанія/Аргентина) 6:1, 6:7(3), 10-7
Раджив Рам/Джо Солсбері (США/Великобританія) - Ллойд Гласспул/Харрі Хеліоваара (Велика Британія/Фінляндія) 7:5, 6:4

Марсело Аревало і Жан-Жюльєн Роєр перервали свою серію з трьох поразок поспіль і все ще зберігають шанси на вихід до півфіналу. Їхні суперники програли другий матч у групі і вперше за три участі в ATP Finals не змогли пройти до півфіналу.

Раджив Рам і Джо Солсбері вперше за три зустрічі зуміли обіграти Ллойда Гласспула і Гаррі Хеліоваару. Американсько-британський дует виграв другий матч у групі, але все ще не гарантував собі місце у фінальній четвірці.

У заключному турі зустрінуться Раджив Рам/Джо Солсбері - Марсело Аревало/Жан-Жюльєн Ройєр і Ллойд Гласспул/Гаррі Хеліоваара - Марсель Гранольєрс/Орасіо Себальос.