ATP Finals. Циципас на вирішальному тай-брейку переміг Медведєва і позбавив його шансів на вихід у півфінал

Грецький тенісист виграв перший матч на груповому етапі ATP Finals
Турин, Італія • 13-20 листопада • хард (зал) • $14,750,000
Чинний чемпіон: Олександр Звєрєв (Німеччина)
Сітка турніру: груповий етап і плей-офф

Червона група
Стефанос Циципас (Греція, 2) - Данило Медведєв (-, 4) 6:3, 6:7(11), 7:6(1)

Стефанос Циципас вдруге поспіль переміг Данила Медведєва. Загалом тенісисти провели 11-й поєдинок між собою і вчетверте перемогу відсвяткував грецький тенісист. У другому сеті Циципас не реалізував три матчболи, а у вирішальній партії відіграв подачу на матч за рахунку 5:4.

Після цієї поразки минулорічний фіналіст турніру Данило Медведєв втратив усі шанси на вихід із групи.

Становище в групі після двох турів:

1. Новак Джокович - 2 перемоги (різниця сетів 4-0)
2. Стефанос Циципас - 1 перемога / 1 поразка (різниця сетів 2-3)
3. Андрій Рубльов - 1 перемога / 1 поразка (різниця сетів 2-3)
4. Данило Медведєв - 2 поразки (різниця сетів 2-4)

У третьому турі Новак Джокович і Данило Медведєв зіграють матч, який вже нічого не вирішує, а Стефанос Циципас і Андрій Рубльов в очному поєдинку розіграють другу путівку до півфіналу.

Додано admin:  17/11/22 09:50  Переглядів: 3 081   Рейтинг:: 0