Davis Cup Finals. Канада перемогла Італію та вийшла до фіналу змагань

На командному турнірі завершився другий півфінальний матч
Малага, Іспанія • 22-27 листопада • хард (зал)

ІТАЛІЯ 1-2 КАНАДА
Лоренцо Сонего - Денис Шаповалов 7:6(4), 6:7(5), 6:4
Лоренцо Музетті - Фелікс Оже-Альяссім 3:6, 4:6
Маттео Берреттіні/Фабіо Фоніні - Фелікс Оже-Альяссім/Вашек Поспішил 6:7(2), 5:7

Лоренцо Сонего взяв реванш у канадця за поразку у травні цього року на "Мастерсі" у Римі. Зазначимо, Шаповалов грає у Кубку Девіса вперше з 2019 року і зазнав третьої поразки поспіль. Три роки тому він поступився Рафаелю Надалю у фінальному протистоянні.

Фелікс Оже-Альяссім вийшов уперед в рахунку особистих зустрічей з Музетті (3-2) і здобув другу перемогу над італійцем у їхніх трьох зустрічах цього сезону.

Збірна Канади вдруге у своїй історії зіграє у фіналі Кубка Девіса. Дебютний фінал канадці провели у 2019 році, коли зазнали поразки від Іспанії. У неділю Канада зустрінеться із представниками Австралії, яких вони обіграли три роки тому у чвертьфіналі командного турніру.