Новини / Світовий теніс

Губерт Гуркач виграв виставковий турнір у Гонконзі

Польський тенісист став переможцем показового турніру Hong Kong Tennis Challenge
У змаганнях, які проходили з 22 по 25 грудня, брали участь шість гравців. Губерт Гуркач і Тейлор Фрітц стартували з півфіналу, а у двох чвертьфінальних матчах Стен Ваврінка програв китайцеві У Ібіну - 2:6, 2:6, а Кемерон Норрі завдав поразки Коулману Вонгу з Гонконгу - 6:4, 6:3.

Учора в півфіналі Губерт Гуркач обіграв У Ібіна - 6:7, 6:4, 10-6, а Кемерон Норрі взяв гору в поєдинку з Тейлором Фрітцем - 7:6, 6:4. У матчі за п'яте місце Стен Вавринка переміг Коулмана Вонга - 4-6 6-3 13-11.

Сьогодні у фінальному поєдинку змагань поляк Губерт Гуркач здобув перемогу в матчі з Кемероном Норрі - 6:4, 6:4.

Додано admin:  25/12/22 21:30  Переглядів: 1 292   Рейтинг:: 0