Склади команд і турнірне становище в групах: посилання

Джессіка Пегула - Петра Квітова 6:7(6), 4:6
Френсіс Тіафо - Томаш Махач 6:3, 2:4, відмова
Джессіка Пегула/Тейлор Фрітц - Марі Боузкова/Їржі Легечка 2:6, 6:3, 10-7

У другий ігровий день чеській команді не вдалося зробити камбек у поєдинку проти США.

Петра Квітова втретє за чотири зустрічі обіграла Джессіку Пегулу і взяла реванш за поразку цього року на US Open. Для чеської тенісистки це 30-та перемога над суперницею з топ-5. Третя ракетка світу Пегула після перемоги на змаганнях WTA 1000 у Гвадалахарі наприкінці жовтня, програла четвертий матч поспіль.

Френсіс Тіафо і Томаш Махач вперше зіграли один з одним. Чеський тенісист, який лідирував у другому сеті з брейком, не зміг завершити поєдинок через травму щиколотки.

У другому турі, який стартує завтра, у групі С зіграють Німеччина та Чехія.

Брісбен, Pat Rafter Arena
Група E

ІТАЛІЯ 3-2 БРАЗИЛІЯ
Мартіна Тревісан - Беатріс Аддад Мая 2:6, 0:6
Лоренцо Музетті - Феліпе Меліжені Алвес 6:3, 6:4

Маттео Берреттіні - Тьягу Монтейру 6:4, 7:6(7)
Лучія Брондзетті - Лаура Пігоссі 6:0, 6:2
Камілла Розателло/Маттео Берреттіні - Луїза Стефані/Рафаель Матос 4:6, 7:6(4), 4-10

Маттео Берреттіні та Тьягу Монтейру зіграли вдруге цього сезону і другу перемогу здобув італієць. На тай-брейку другого сету Берреттіні врятував два сетболи, поступаючись 4-6.

Лучія Брондзетті вдруге цього року перемогла Лауру Пігоссі та вийшла вперед у їхньому протистоянні - 2:1.

Завтра в групі Е розпочнеться другий поєдинок, у якому зіграють збірні Бразилії та Норвегії.

Додано admin:  30/12/22 08:30  Переглядів: 1 179   Рейтинг:: 0