Світовий теніс / WTA

Аделаїда. Андреєску зробила камбек у матчі з Мугурусою, програвши з "бубликом" стартовий сет

На турнірі WTA 500 в Аделаїді стартували матчі основної сітки
Adelaide International 1 • WTA 500
Аделаїда, Австралія • 1-8 січня • хард • $780,637
Чинна чемпіонка: Кароліна Плішкова (Чехія)

Перше коло
Б'янка Андреєску (Канада, SR) - Гарбіньє Мугуруса (Іспанія, WC) 0:6, 7:6(3), 6:1
Кайя Канепі (Естонія) - Олександра Саснович (-) 4:6, 6:1, 6:4

Б'янка Андреєску втретє за три зустрічі обіграла Гарбіньє Мугурусу. Канадська тенісистка зуміла здійснити камбек, поступаючись 0:6, 2:5, і вдруге в кар'єрі виграла матч, у якому програла сет із "бубликом". У другому колі Андреєску зіграє з переможницею матчу Вероніка Кудерметова - Аманда Анісімова.

Кайя Канепі перервала свою серію з чотирьох поразок, уперше обігравши Олександру Саснович (рахунок їхнього протистояння 1-1). У другому колі суперницею естонської тенісистки буде переможниця зустрічі Катерина Александрова - Маркета Вондроушова.

Додано admin:  1/01/23 12:30  Переглядів: 1 479   Рейтинг:: 0