На турнірі АТР 250 в Аделаїді стартували матчі основної сітки
Аделаїда, Австралія • 1-8 січня • хард • $642,735

Кентен Алі (Франція) - Джордан Томпсон (Австралія, WC) 6:3, 6:4
Роман Сафіуллін (-, Q) - Мікаель Імер (Швеція) 6:4, 6:2
Міоміор Кецманович (Сербія) - Крістофер О'Конелл (Австралія, WC) 6:4, 6:4
Джек Дрейпер (Велика Британія) - Квон Сун Ву (Корея, Q) 6:2, 6:1
Йосіхіто Нісіока (Японія) - Хольгер Руне (Данія, 5) 2:6, 6:4, 6:4
Маккензі Макдональд (США) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 6:3, відмова
Маркос Гірон (США) - Рішар Гаске (Франція) 7:6(5), 6:7(6), 7:5
Олексій Попирін (Австралія, Q) - Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 2) 6:4, 7:6(5)

Йосіхіто Нісіока обігравши 11-ту ракетку світу Хольгера Руне, здобув десяту перемогу в кар'єрі над суперником із топ-20 рейтингу АТР (28 поразок). У другому колі японець зіграє проти Маккензі Макдональда, у якого виграв три з чотирьох очних поєдинків (останній поєдинок у 2021 році залишився за американцем).

Олексій Попирін завдав поразки шостій ракетці світу Феліксу Оже-Альяссіму і здобув третю в кар'єрі перемогу над суперником із топ-10 (9 поразок). Австралієць виграв в Аделаїді третій матч поспіль і в другому колі зустрінеться з Маркосом Гіроном, якому програв торік у кваліфікації "Мастерса" в Монреалі. Оже-Альяссім перервав чотирьохматчеву серію перемог і вперше із серпня минулого року програв супернику не з топ-100.

Пари. Перше коло

Карен Хачанов/Андрій Рубльов (-) - Жеремі Шарді/Фабріс Мартен (Франція, PR) 3:6, 6:3, 10-8
Томіслав Бркіч/Гонсало Ескобар (Боснія/Еквадор) - Новак Джокович/Вашек Поспішил (Сербія/Канада) 4:6, 6:3, 10-5

Додано admin:  2/01/23 13:30  Переглядів: 1 860   Рейтинг:: 0