Світовий теніс / WTA –
Окленд. Гауфф і Кенін посперечаються за вихід до 1/4 фіналу, три сіяні вибули з боротьбиНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() ASB Classic - WTA 250 Окленд, Нова Зеландія • 2-8 січня • хард • $259,303 Чинна чемпіонка: Серена Вільямс (США) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Перше коло Коко Гауфф (США, 1) - Тат'яна Марія (Німеччина) 6:4, 6:1 Софія Кенін (США, WC) - Ван Сіньюй (Китай) 7:6(6), 6:3* Вікторія Кужмова (Словаччина, Q) - Бернарда Пера (США, 4) 6:4, 6:4 Емма Радукану (Велика Британія) - Лінда Фругвіртова (Чехія) 4:6, 6:4, 6:2 Лорен Девіс (США) - Тамара Зіданшек (Словенія) 6:2, 6:1* Данка Ковінич (Чорногорія, 7) - Нао Хібіно (Японія, Q) 6:1, 6:4* Кароліна Мухова (Чехія, SR) - Ван Сіюй (Китай, 5) 5:3 (відмова) Єлена-Габріела Русе (Румунія, Q) - Ерін Рутліфф (Нова Зеландія, WC) 6:2, 4:6, 6:4 Анна Блінкова (-) - Елізабетта Коччаретто (Італія) 6:4, 4:6, 7:5 Ребека Масарова (Іспанія, Q) - Слоан Стівенс (США, 2) 6:3, 7:6(5)* Коко Гауфф та Софія Кенін проведуть другу очну зустріч. У 2020 році Кенін обіграла співвітчизницю в четвертому колі Australian Open, де у підсумку стала чемпіонкою. Ребека Масарова (№130) здобула третю перемогу над суперницею з топ-50 та першу з липня 2016 року. Тоді іспанка ще грала під швейцарським прапором та обіграла Єлену Янкович (№27) та Анніку Бек (№38) на турнірі WTA 250 у Гштааді. * - сьогодні через дощ матчі проходили у закритому приміщенні Пари суперниць у другому колі: Гауфф - Кенін, Вільямс - Чжу, Кужмова - Радукану, Девіс - Ковінич, Маріно - Бонавентюр, Грабгер - Фернандес, Мухова - Русе, Блінкова - Масарова. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ?? ? Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться