Результати другого кола на турнірі АТР 250 в Аделаїді
Аделаїда, Австралія • 1-8 січня • хард • $642,735

Новак Джокович (Сербія, 1) - Кантен Аліс (Франція) 7:6(3), 7:6(5)
Денис Шаповалов (Канада, 7) - Роман Сафіуллін (-, Q) 6:4, 6:3
Данило Медведєв (-, 3) - Міомір Кецманович (Сербія) 6:0, 6:3
Карен Хачанов (-, 8) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 6:4, 6:2
Яннік Сіннер (Італія, 8) - Танасі Коккінакіс (Австралія, WC) 7:6(2), 6:4
Себастьян Корда (США) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія) 6:4, 6:4
Йосіхіто Нісіока (Японія) - Маккензі Макдональд (США) 6:4, 6:3
Олексій Попирін (Австралія) - Маркос Гірон (США) 4:6, 6:4, 6:3

Новак Джокович здобув другу перемогу в другому матчі проти француза Кантена Аліса, відігравшись у стартовому сеті з рахунку 2:5. Серб виграв сьомий матч поспіль і у чвертьфіналі зіграє проти канадця Дениса Шаповалова, у якого виграв усі сім очних поєдинків.

Себастьян Корда втретє зіграв проти Роберто Баутіста Агута і здобув третю перемогу. Раніше американець перемагав іспанського тенісиста на траві та на харді в залі. У чвертьфіналі Корда зустрінеться з італійцем Янніком Сіннером, якому поступився 2021 року на змаганнях у Вашингтоні.

Додано admin:  5/01/23 12:50  Переглядів: 1 201   Рейтинг:: 0