Світовий теніс / WTA

Окленд. Фернандес впевнено вийшла до чвертьфіналу, Радукану отримала травму та залишила корт у сльозах

Чжу Лінь (Китай) - Вінус Вільямс (США, WC) 3:6, 6:2, 7:5
Вікторія Кужмова (Словаччина, Q) - Емма Радукану (Велика Британія) 0:6, 7:5 (відмова)
Данка Ковінич (Чорногорія, 7) - Лорен Девіс (США) 4:6, 6:3, 6:2
Ісалін Бонавентюр (Бельгія, Q) - Ребекка Маріно (Канада, 8) 3:6, 6:3, 6:3
Лейла Фернандес (Канада, 3) - Юлія Грабгер (Австрія) 6:0, 6:1
Кароліна Мухова (Чехія, SR) - Єлена-Габріела Русе (Румунія, Q) 6:4, 6:1
Ребека Масарова (Іспанія, Q) - Анна Блінкова (-) 6:1, 6:4

Коко Гауфф зрівняла рахунок у очних зустрічах з Кенін, якій поступилася майже три роки тому на Australian Open.

Вікторія Кужмова вперше з липня 2021 року вийшла до чвертьфіналу на турнірі WTA. Тоді словачка зупинилася на цій стадії у Празі. Емма Радукану не змогла дограти сьогоднішній матч через травму гомілкостопу, який пошкодила під час матчу. Після медичної перерви британка вирішила продовжити гру, але після першого ж розіграшу знялася з матчу та у сльозах вийшла з корту.

Ребекка Масарова проведе другий чвертьфінал на рівні WTA. У 2016 році швейцарка, перебуваючи на той момент наприкінці восьмої сотні рейтингу, обіграла на цій стадії в Гштааді Анніку Бек (№38).

Сьогодні в Окленді майже всі матчі пройшли у приміщенні. Лише дві зустрічі, заплановані першим запуском, розпочиналися на вулиці, але потім були перенесені до зали через дощ.

Додано HomeAlone:  5/01/23 13:15  Переглядів: 1 404   Рейтинг:: 0