Новини / Світовий теніс

Джессіка Пегула про перемогу над Ігою Швьонтек: "Сьогодні ігрові умови були геть інші

"

Американка поділилась враженнями після матчу з польською тенісисткою на United Cup

"
Джессіка Пегула у двох сетах розгромила першу ракетку світу.

- Коли ви кажете, що я не перемагала Ігу протягом 3,5 років, гадаю за весь цей час ми насправді зіграли 5 разів. Минулого року було 4 матчі. Цього сезону я повела 1-0.

У поєдинку, який ми провели сьогодні, умови були геть інші Вони відрізнялися від тих, які були в наших попередніх матчах. Думаю, що я мала невелику перевагу через те, що збірна Польщі прилетіла сюди лише вчора. Однозначно, це були найшвидші умови за весь період наших особистих зустрічей. Щоразу, як ми грали раніше, корти були доволі повільними.

Сьогодні умови були на мою користь і я змогла скористатись цією перевагою, відіграла реально чисто. На мою думку, я змогла втілити в життя план на гру значно краще, ніж в попердніх наших матчах.

Джерело: btu.org.ua

Додано admin:  6/01/23 20:20  Переглядів: 1 266   Рейтинг:: 0