Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Лінетт перемогла четверту ракетку світу, Векич зупинила Фругвіртову і вийшла до чвертьфіналу

Донна Векич (Хорватія) - Лінда Фругвіртова (Чехія) 6:2, 1:6, 6:3

Кароліна Плішкова виграла восьмий із восьми матчів проти Чжан Шуай і вчетверте зіграє в 1/4 фіналу в Мельбурні. У 2019 році їй вдалося вийти до півфіналу. Кароліна не програла жодного сету в поточному розіграші турніру.

Магда Лінетт (№45) здобула четверту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10. Попередні також були на турнірах Великого Шолома (Ешлі Барті/Ролан Гаррос-2021, Еліна Світоліна/Вімблдон-2021, Онс Жабер/Ролан Гаррос-2022). Магда вперше зіграє у чвертьфіналі "мейджора".

Плішкова та Лінетт раніше зустрічалися п'ять разів на рівні основного туру (4-1), зокрема двічі минулого сезону: чешка виграла матч першого кола на US Open, а полька взяла реванш у рамках Кубка Біллі Джин Кінг.

Белінда Бенчич зазнала другої поразки за десять зіграних матчів в Австралії. Нагадаємо, перед Australian Open швейцарка стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 в Аделаїді.

Донна Векич виграла сьомий матч поспіль в Австралії. Перед виступом у Мельбурні хорватка здобула три перемоги на командному турнірі United Cup. Векич вдруге зіграє у чвертьфіналі турніру Великого Шолома (US Open-2019) та у матчі проти Арини Соболенко спробує вперше вийти до півфіналу. Донна веде 5-1 у рахунку особистих зустрічей і виграла у двох останніх матчах, зокрема минулого року на турнірі WTA 500 у Сан-Дієго.

Додано HomeAlone:  23/01/23 07:00  Переглядів: 1 775   Рейтинг:: 0