Аделаїда. Два "лакі-лузери" виграли в першому колі, Міллман врятував два матчболи у вирішальному сеті

Результати другого ігрового дня на турнірі АТР 250 в Аделаїді
Adelaide International 2 - ATP 250
Аделаїда, Австралія • 9-14 січня • хард • $642,735
Чинний чемпіон: Гаель Монфіс (Франція)

Перше коло

Джейсон Кублер (Австралія, WC) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, Q) 7:6(2), 7:5
Робін Хасе (Нідерланди, LL) - Бенжамен Бонзі (Франція) 3:6, 7:6(8), 7:6(3)
Джон Міллман (Австралія, Q) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія) 4:6, 6:3, 7:6(6)
Томмі Пол (США, 8) - Крістофер О'Конелл (Австралія, LL) 6:4, 7:5
Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія) - Артур Ріндеркнех (Франція) 4:6, 7:6(5), 6:4
Мікаель Імер (Швеція, Q) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:4, 4:6, 6:3
Квон Сун Ву (Корея, LL) - Томаш Махач (Чехія, Q) 6:4, 6:4

35-річний Робін Хасе зіграв в основній сітці турніру АТР уперше з червня минулого року, коли він отримав wild card на домашніх змаганнях у Хертогенбосі. У матчі з Бонзі нідерландець відіграв подачу на матч і один матчбол на тай-брейку другого сету, а у вирішальному сеті зрівняв рахунок, поступаючись 1:4. Нагадаємо, що минулого тижня Бонзі зіграв у фіналі змагань АТР 250 у Пуні. У другому колі Хасе зустрінеться з четвертим сіяним іспанцем Роберто Баутіста Агутом.

Джон Міллман втретє зіграв проти Альберто Рамоса Віньоласа і здобув другу перемогу. Цікаво, що перші два матчі тенісисти провели на турнірі у Вінстон-Сейлемі з різницею в шість років. Австралійський тенісист врятував два матчболи на вирішальному тай-брейку, поступаючись 4:6. У другому колі Міллман зіграє проти сьомого сіяного Алехандро Давидовича Фокіни, якому програв на Олімпійському турнірі в Токіо 2021 року.

Пари суперників у другому колі: Рубльов - Коккінакіс, Кублер - Кецмановіч, Баутіста Агут - Гаасе, Міллман - Давидович Фокіна, Пол - Дрейпер, Хюслер - Хачанов, Макдональд - Імер, Квон - Карреньо Буста.

Додано admin:  10/01/23 20:35  Переглядів: 1 237   Рейтинг:: 0