Аделаїда. Бенчич та Бадоса виграли свої чвертьфінальні матчі

На турнірі WTA 500 в Австралії відомі учасниці півфіналів
Аделаїда, Австралія • 9-14 січня • хард • $780,637

Белінда Бенчич (Швейцарія, 8) - Каролін Гарсія (Франція, 4) 6:2, 3:6, 6:4
Вероніка Кудерметова (-, 6) - Даніель Коллінс (США, 10) 4:6, 7:6(5), 6:1
Паула Бадоса (Іспанія, 9) - Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 11) 7:6(5), 7:5
Дар'я Касаткіна (-, 5) - Петра Квітова (Чехія, 12) 6:3, 7:6(3)

Белінда Бенчич вдруге обіграла Гарсію, з якою грала ще у 2018 році на Вімблдоні. Швейцарка вперше з квітня минулого сезону виявилася сильнішою за суперницю з топ-5 рейтингу. Тоді Бенчич обіграла Паулу Бадосу у Чарльстоні. За вихід до фіналу Белінда посперечається з Веронікою Кудерметовою - швейцарка веде 5:4 у рахунку особистих зустрічей.

Паула Бадоса перервала переможну серію Аддад Мая, яка до сьогоднішньої зустрічі виграла шість матчів поспіль. Сама іспанка здобула четверту перемогу поспіль і далі зіграє проти Дар'ї Касаткіної. Торік тенісистки зустрічалися тричі та дві перемоги були в активі Касаткіної.

Додано HomeAlone:  12/01/23 15:16  Переглядів: 1 600   Рейтинг:: 0