Аделаїда. Баутіста Агут переміг чинного чемпіона і зіграє у фіналі проти "лакі лузера"

На турнірі АТР 250 в Аделаїді відбулися півфінальні поєдинки
Adelaide International 2 • ATP 250
Аделаїда, Австралія • 9-14 січня • хард • $642,735
Чинний чемпіон: Танасі Коккінакіс (Австралія)

Півфінал

Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 4) - Танасі Коккінакіс (Австралія, WC) 7:6(4), 3:6, 6:3
Квон Сун Ву (Південна Корея, LL) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 7:6(8), 6:7(2), 6:3

Роберто Баутіста Агут перервав переможну серію Танасі Коккінакіса в Аделаді, який минулого року виграв тут титул. Іспанський тенісист 24-й раз вийшов у фінал на турнірі ATP і боротиметься за свій 13-й титул (9-й на відкритому харді).

Квон Сун Ву взяв реванш у Джека Дрейпера за поразку минулого тижня на першому турнірі в Аделаїді. Корейський тенісист вдруге в кар'єрі зіграє у фіналі змагань АТР. У 2021 році він завоював титул на турнірі АТР 250 у Нур-Султані. Нагадаємо, що Квон Сун Ву програв у фіналі кваліфікації чеху Томашу Махачу, якого потім обіграв у першому колі основної сітки, отримавши статус "лакі лузера".