Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Маррей відіграв матчбол і майже за п'ять годин обіграв Берреттіні, Фрітц і Димитров вийшли до другого кола

На кортах Відкритого чемпіонату Австралії стартував другий ігровий день
Australian Open • Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Перше коло

Андрій Рубльов (-, 5) - Домінік Тім (Австрія, WC) 6:3, 6:4, 6:2
Жеремі Шарді (Франція) - Даніель Елаї Галан (Колумбія) 1:6, 7:5, 6:1, 6:4
Деніел Еванс (Велика Британія, 25) - Факундо Баньїс (Аргентина) 6:4, 4:6, 6:4, 6:4, 6:4
Пабло Карреньо-Буста (Іспанія, 14) - Педро Качин (Аргентина) 7:6(4), 6:1, 7:6(3)
Бенжамен Бонзі (Франція) - Маттіа Беллуччі (Італія, Q) 4:6, 6:3, 7:6(5), 6:4
Григор Дімітров (Болгарія, 27) - Аслан Карацев (-) 7:6(3), 7:5, 6:2
Ласло Дьєре (Сербія) - Зізу Бергс (Бельгія, Q) 6:4, 1:6, 6:4, 6:1
Тейлор Фрітц (США, 8) - Ніколоз Басилашвілі (Грузія) 6:4, 6:2, 4:6, 7:5
Ніколас Яррі (Чилі, Q) - Міомір Кецманович (Сербія, 26) 6:3, 6:4, 7:6 (3)
Дієго Шварцман (Аргентина, 23) - Олексій Крутих (Україна, Q) 6:4, 6:7(6), 6:3, 7:6(5)
Енді Маррей (Велика Британія) - Маттео Берреттіні (Італія, 13) 6:3, 6:3, 4:6, 6:7(7), 7:6(8)

Енді Маррей і Маттео Берреттіні зіграли один з одним вп'яте і другу перемогу відсвяткував британський тенісист, перервавши серію з трьох поразок від італійця. Минулого року Берреттіні обіграв Маррея в чотирьох сетах у третьому колі US Open. У вирішальному сеті британець відіграв один матчбол на своїй подачі за рахунку 4:5. Екс-перша ракетка світу Маррей уперше з червня минулого року переміг гравця топ-20, здобувши 198-ту таку перемогу в кар'єрі і другий рік поспіль подолав стартовий раунд у Мельбурні. У другому колі британець зіграє проти переможця матчу Танасі Коккінакіс - Фабіо Фоньїні.

Тейлор Фрітц п'ятий рік поспіль виграв стартовий матч на Відкритому чемпіонаті Австралії, втретє за п'ять матчів обігравши Ніколоза Басилашвілі. У другому колі суперником дев'ятої ракетки світу буде переможець зустрічі Олексій Попирін - Цзен Чжуньсінь.

Додано admin:  17/01/23 10:15  Переглядів: 1 901   Рейтинг:: 0