Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Надаль залишає турнір, програвши в трьох сетах Макдональду. Оже-Альяссім відігрався з 0-2 за партіями

На Відкритому чемпіонаті Австралії стартував третій ігровий день
Australian Open • Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікація - одиночний розряд

Друге коло

Маккензі Макдональд (США) - Рафаель Надаль (Іспанія, 1) 6:4, 6:4, 7:5
Яннік Сіннер (Італія, 15) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:3, 6:2, 6:2
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 6) - Алекс Молчан (Словаччина) 3:6, 3:6, 6:3, 6:2, 6:2
Френсіс Тіафо (США, 16) - Шан Цзюньчен (Китай, Q) 6:4, 6:4, 6:1

Рафаель Надаль залишає Відкритий чемпіонат Австралії, не зумівши захистити свій минулорічний титул. У середині другого сету іспанець змушений був звернутися по допомогу лікарів, практично втративши можливість повноцінно пересуватися кортом через травму ноги. Після медичної допомоги Надаль повернувся на корт і спробував продовжувати боротьбу, проте втратив свою подачу в 11-му геймі третього сету, після чого Макдональд впевнено подав на матч. Надаль уперше з 2016 року, не зміг пройти до третього кола в Мельбурні.

Маккензі Макдональд взяв реванш у Надаля за минулорічну поразку на Ролан Гарросі та вдруге в кар'єрі вийшов до третього кола Відкритого чемпіонату Австралії. Американець здобув найрейтинговішу перемогу в кар'єрі та вдруге за 14 матчів обіграв тенісиста топ-10. У третьому колі суперником Макдональда буде переможець матчу Далібор Сврчіна - Йосіхіто Нісіока.

Фелікс Оже-Альяссім вдруге в кар'єрі відігрався, поступаючись 0-2 по сетах. Минулого року канадець вперше здійснив такий камбек у матчі проти Хуана Пабло Варільяса на Ролан Гаррос. Оже-Альяссім зрівняв рахунок в очних зустрічах із Молчаном, взявши реванш за минулорічну поразку на ґрунтовому турнірі в Марракеші. Канадський тенісист третій рік поспіль проходить до третього кола Australian Open і далі зіграє проти Франсіско Серундоло або Корентена Муте.

Додано admin:  18/01/23 09:00  Переглядів: 2 183   Рейтинг:: 0