Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Циципас виграв сьомий матч поспіль і зіграє проти Сіннера, Нісіока вперше вийшов у четверте коло на турнірі Grand Slam

На Відкритому чемпіонаті Австралії відомі перші учасники четвертого кола
Australian Open • Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Йосіхіто Нісіока (Японія, 31) - Маккензі Макдональд (США) 7:6(6), 6:3, 6:2
Стефанос Циципас (Греція, 3) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 6:2, 7:6(5), 6:3
Яннік Сіннер (Італія, 15) - Мартон Фучович (Угорщина) 4:6, 4:6, 6:1, 6:2, 6:0
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 6) - Франсиско Серундоло (Аргентина, 28) 6:1, 3:6, 6:1, 6:4

Стефанос Циципас виграв сьомий матч поспіль і продовжує свою безпрограшну серію цього року. Грецький тенісист третій рік поспіль проходить до четвертого кола Australian Open і за вихід до чвертьфіналу побореться з італійцем Янніком Сіннером, у якого виграв чотири з п'яти зіграних матчів.

Яннік Сіннер вчетверте зіграв проти Мартона Фучовича і здобув другу перемогу. 21-річний італієць уперше в кар'єрі відігрався, поступаючись 0-2 по сетах, і другий рік поспіль зіграє в четвертому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

Йосіхіто Нісіока вдруге цього року переміг Маккензі Макдональда і здобув п'яту перемогу в їхньому шостому очному поєдинку. 27-річний японець уперше зіграє в четвертому колі турніру Великого Шолома і далі зіграє проти переможця матчу Френсіс Тіафо - Карен Хачанов.

Додано admin:  20/01/23 09:10  Переглядів: 1 330   Рейтинг:: 0