Світовий теніс / Australian Open

Australian Open. Шелтон уперше зіграє у чвертьфіналі "мейджора", Руне упустив два матчболи в поєдинку з Рубльовим

На Відкритому чемпіонаті Австралії визначилися ще два учасники чвертьфіналу
Australian Open • Grand Slam
Мельбурн, Австралія • 16-29 січня • хард • A$30,623,800
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло

Андрій Рубльов (-, 5) - Хольгер Руне (Данія, 9) 6:3, 3:6, 6:3, 4:6, 7:6(8)
Бен Шелтон (США) - Джей-Джей Вульф (США) 6:7(5), 6:2, 6:7(4), 7:6(4), 6:2

20-річний Бен Шелтон виграв другий матч у Мельбурні в п'яти сетах і вперше пройшов до чвертьфіналу на турнірі Великого Шолома. Australian Open став для американця лише другим "мейджором", де він грає в основній сітці і першим, де він зумів здобути перемогу. Нагадаємо, що ще на початку минулого року Шелтон перебував у шостій сотні рейтингу АТР і в Мельбурні вперше пройшов до чвертьфіналу турніру на рівні АТР туру. За вихід до півфіналу американець зіграє проти переможця матчу Роберто Баутіста Агут - Томмі Пол.

Хольгер Руне, лідирував 5:2 у вирішальному сеті, але втратив два матчболи на прийомі та перевагу 7:3 на тай-брейку. Датчанин жодного разу в кар'єрі не виграв матч, у якому поступався 1-2 за сетами. Андрій Рубльов удруге в Мельбурні та всьоме в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру Grand Slam. Жодного разу йому не вдавалося подолати цю стадію. Наступний матч він проведе проти переможця матчу Алекс де Мінор - Новак Джокович.