Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Australian Open

Новак Джокович: "Було прикро, що неправильне тлумачення того, що сталося вчора, загострилося до такого високого рівня"

Сербський тенісист відповів на запитання журналістів після виходу у фінал Відкритого чемпіонату Австралії
Новак Джокович: "Було прикро, що неправильне тлумачення того, що сталося вчора, загострилося до такого високого рівня"
Новак Джокович у трьох сетах обіграв Томмі Пола і вдесяте вийшов у фінал австралійського турніру.

- Чи вплинула ситуація навколо вашого батька за останні кілька днів, його відсутність сьогодні ввечері, на вашу гру і настрій раніше сьогодні під час гри? Чи повернеться він у неділю на арену?
- Ну, так, я бачив, як і всі бачили, що сталося вчора. Було прикро, що неправильне тлумачення того, що сталося вчора, загострилося до такого високого рівня. Було, я б сказав, багато розмов із директором турніру, зі ЗМІ та всіма іншими. Дійшло, звичайно, і до мене. Я не знав про це до вчорашнього вечора. Тоді, звичайно, мені було неприємно це бачити.

Мій батько, вся моя сім'я і я пережили кілька воєн у 90-х. Як сказав мій батько, ми проти війни, ми ніколи не будемо підтримувати насильство або війну. Ми знаємо, яке спустошення це приносить для сім'ї, для людей у будь-якій країні, яка переживає війну. Це перше, що я хочу сказати.

Друге, що я хочу сказати, мій батько, як він сказав у заяві, після кожного матчу зустрічається з моїми вболівальниками на головній площі тут, на Australian Open, щоб подякувати їм за підтримку, щоб побути з ними, виявити повагу до них і зробити фотографії.

Фото, яке він зробив... він проходив повз. Я чув, що він сказав на відео. Він сказав: "Ваше здоров'я (спасибі/щастя)". На жаль, деякі засоби масової інформації витлумачили це дійсно неправильно. Мені шкода, що це так сильно загострилося. Але я сподіваюся, що люди розуміють, що не було абсолютно ніякого наміру підтримувати будь-які воєнні ініціативи або щось подібне.

Мій батько, як я вже казав, проходив повз. Навколо було багато сербських прапорів. Так він думав. Він думав, що фотографується з кимось із Сербії. Ось і все. Він пішов далі. Звичайно, мені неприємно проходити через це з усіма речами, з якими мені довелося мати справу торік і цього року в Австралії. Це не те, чого я хочу або що мені потрібно. Я сподіваюся, що люди залишать це в спокої, і ми зможемо зосередитися на тенісі.

- Ви вже вирішили, чи повернеться він на стадіон у неділю?.
- Подивимося. Звичайно, не мати його у своєму боксі, знову ж таки, це не було приємно. Це рішення, яке ми прийняли разом. Я просто не знав, як усе буде розвиватися. Так, я сподіваюся, що він буде в моєму боксі. Я сподіваюся, що він почуватиметься добре, щоб бути на стадіоні, тому що я хотів би, щоб він був там на фіналі.

- Я сподівався, що ви можете дати нам уявлення про те, як ви справляєтеся з тим, що перебуваєте під таким уважним оком людей. Очевидно, за минулі два тижні, є історія з підколінним сухожиллям, перервою в туалеті, напоями, тепер, очевидно, з батьком. Як ви справляєтеся з цим і продовжуєте досягати успіху?

- Можливо, це звучить як кліше, але ви дійсно повинні все це приймати. Це набагато легше сказати, ніж зробити. У моєму випадку я відчуваю, що речі просто накопичуються, чомусь додаються з тих чи інших причин.

Так, я маю на увазі, що це не ідеальна ситуація чи обставини, коли вам доводиться мати справу з усіма цими іншими зовнішніми факторами, які насправді не є необхідними під час такого важливого турніру. Але це було частиною мого життя. На жаль, останні кілька років цього було більше. Я просто намагаюся рости завдяки цьому досвіду. Я намагаюся стати витривалішим, сильнішим. Я вважаю, що завдяки досвіду, який я маю у своїй рутині, я відчуваю, що я достатньо сильний, щоб знати, що мені потрібно робити, коли мені потрібно виконати певні речі. Я можу "відключитися".

Навколо мене, звісно, є команда людей, члени моєї сім'ї, які живуть зі мною в одному будинку або проводять цілий день зі мною. У мене з ними домовленість, що вони мені надають такий захист. Я не хочу чути щось про те, що написано в цій статті, або про ті новини, або про ті новини. Я хочу, щоб мій розум був якомога здоровішим або спокійнішим, щоб зберегти життєву енергію, необхідну для корту.

Але так чи інакше сьогодні інформація приходить до вас. Коли це трапляється, це відбувається, тож вам потрібно знайти спосіб просто прийняти, відпустити це, просто не дозволяти цьому поглинати ваш день або перетворювати ваш душевний стан на щось, чого ви не хочете, особливо раніше півфінал або фінал турніру Великого шолома.

Це моменти, коли ти просто думаєш: гаразд, тепер потрібно замкнутися, створити власний простір зі своїми людьми, почуватися комфортно і просто намагатися зосередитися на тому, що має значення.

- До цього ви сказали, що те, що відбувалося з вашим батьком, неправильно витлумачили. Чи обговорювали ви з ним, наскільки важливо для нього бути обережним, оскільки це може бути віддзеркаленням того, як він, ви чи ваша сім'я ставитеся до такої проблеми, як російське вторгнення? .
- Ну, я вже пояснив, і він сам пояснив, що сталося. Ніякого наміру не було. Тепер ви, по суті, ставите мені запитання, наче він зробив це навмисно, наче він не обережний у тому, що робить. Таке трапляється. З багатьма може статися те, що сталося з ним.

Він проходив, зробив фото, це загострилося. Це було зловживання з боку цієї групи людей у цій ситуації. Ось, що сталося.
Я не можу злитися на нього чи засмучуватися, бо можу сказати, що це не його вина. Він пішов святкувати з моїми фанатами, і все. Ось і все, що сталося. Після цього, звісно, він почувався погано через мене, і він знав, як це відіб'ється на мені, увесь тиск ЗМІ і все, що сталося за останні 24 години, 48 годин. Але це те, що є. Ви приймаєте це і йдете далі.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  27/01/23 19:50  Переглядів: 2 225   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.