Результати жеребкування на турнірі WTA 250 у Франції Open 6ème Sens - WTA 250 Ліон, Франція • 30 січня - 5 лютого • хард (зал) • $259,303 Чинна чемпіонка: Чжан Шуай (Китай) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд • Турнір у Ліоні вперше відбувся 2020 року (чемпіонкою стала Софія Кенін). Це буде четвертий розіграш Open 6ème Sens. Матчі турнірі проходять на критих хардових кортах Palais des Sports de Gerland. • В основній сітці зіграє одна тенісистка топ-10 (Каролін Гарсія) і п'ять представниць топ-50 рейтингу WTA. Одиночний розряд Wild Card від організаторів отримали: Клара Бурель (Франція) Крістина Младенович (Франція) Гарбіньє Мугуруса (Іспанія) ТОП-8 сіяних та їхні суперниці: 1. Кароліна Гарсія (Франція) - Тереза Мартинцова (Чехія) 2. Чжан Шуай (Китай) - Медісон Бренгл (США) 3. Аліз Корне (Франція) - Каміла Озоріо (Колумбія) 4. Петра Мартіч (Хорватія) - Крістіна Младеновіч (Франція, WC) 5. Анастасія Потапова (-) - відбірковий тур 6. Маяр Шериф (Єгипет) - відбірковий тур 7. Данка Ковініч (Чорногорія) - Вікторія Голубіч (Швейцарія) 8. Анна Блінкова (-) - кваліфікація Очки та призові: R1: 1 очко / $2,804 R2: 30 очок / $3,922 QF: 60 очок / $6,418 SF: 110 очок / $11,275 FR: 180 очок / $20,226 W: 280 очок / $34,228 Парний розряд Wild Card від організаторів отримали: Медісон Бренгл/Амандіс Есс (США/Франція) Альона Фоміна-Клоц/Ельза Жакмо (-/Франція) ТОП-4 сіяних та їхні суперниці: 1. Аліша Паркс/Чжан Шуай (США/Китай) - Андреа Гаміс/Джорджина Гарсія-Перес (Венесуела/Іспанія, SR) 2. Надія Кіченок/Макото Ніномія (Україна/Японія) - Альона Фоміна-Клоц/Ельза Жакмо (-/Франція, WC) 3. Алісія Барнетт/Натела Дзаламідзе (Велика Британія/Грузія, 3) - Анастасія Децюк/Джессіка Малечкова (Чехія) 4. Вікторія Голубич/Моніка Нікулеску (Швейцарія/Румунія) - Ганна Блінкова/Ульріке Ейккері (-/Норвегія) Очки та призові: R1: 1 очко / $1,848 QF: 60 очок / $2,400 SF: 110 очок / $4,020 FR: 180 очок / $7,000 W: 280 очок / $12,447 Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! ?? ? Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться